Jdi na obsah Jdi na menu
 


Veterina, psychologie, odchod starého psa

1. 3. 2017

Veterina, psychologie, odchod starého psa

19. 2. 2017

MVDr. Simona Müllerová

Korektura: Hana Veškrnová

 

 

Já psy nekoupu, jen párkrát za život. Šampón zabije jen přítomné dospělce a funguje hodiny, maximálně 2 dny a nezabrání reinfekci a ani dospění dalších.

 

Žloutek tedy raději pořád, celoživotně.

 

Přirozenému odchodu pomáhá arsenicum album a thuya. Tělo se nebojí smrti a buď se nahodí do aktivity a pes žije dál, nebo hezky odejde. Většina psů, co brala homeopatii, odchází skutečně pěkně.

 

Dnes ještě necítím, že chce odejít, z mého pohledu nejméně týdny, chce být tady. Kdybych cítila smrt, budu postupovat jinak a pravdivě vám to řeknu. Potřebuje ulevit, aby mu fakt bylo dobře, najíst se, mít sílu. Přidejte i špetku soli.

 

Pocit viny on cítí a to mu dobře neudělá. Nejde o kvantitu času, jde o krátké spočinutí s ním, plné vnímání v lásce a přátesltví, což samozřejmě zvládnete 2x denně nejméně, pár minut a i na dálku z práce. Napříkald na WC spočinete v láskyplných myšlenkách na něj a pošlete mu je. Pes vnímá energetiku, telepatii. A tímto vy můžete být s ním, bez vin, se vzájemným porozuměním k trávení času.

 

Červen je daleko, pusťte to z hlavy, žijte teď a tady, žijte jeho dnes a ne něco, co je za 4 měsíce, on vás potřebuje přítomnou teď.