Jdi na obsah Jdi na menu
 


ROZBOR DNE - ČERVEN,TRECENA IK,

3. 6. 2017

ČERVEN,TRECENA IK, ROZBOR DNE, MUŽI A ROZHODNUTÍ, KONANÍ NEKONÁNÍM


Chanelingy jsou velmi rychlé, omlouváme se za chyby v textu, ale z časových důvodu ani příjemce, ani korektor nemůže vychytat všechny chyby, překlepy. 

Děkujeme za pochopení 

 

ZAHAJUJEME INICIACI NA ČERVEN, DĚKUJEME VENUŠI ZA PŘÍZEN, VENUŠE NESE PŘÍZEN VLIVNÝCH OSOB  PŘÍJÍMÁME TUTUO PŘÍZEN, NEČEKANÉ DARY A PŘÍLEŽITOSTI,  VENUŠE JE BOHYNĚ VÁLKY A LÁSKY, HARMONIZUJEME SOUTĚŽ VE VZTAZÍCH A EXTZREMY V LÁSCE TAK, JAK JE PRO KAŽDÉHO NEJELPŠÍ. VENUŠE JE SYMBOLEM PARTNERSTVÍ, LÁSKY, SPOJENÍ, RODINY A KRÁSNA. JEJI DALŠÍ JMÉNO JE JITŘENKA, VEČERNICE.  MÁ VÝRAZNÉ ŽENSKÉ RYSY, SVÁZANÁ S VODOU. POMYSLÍME NA VASOPRESIN HORMON REGULUJÍCÍ VODNÍ METABOLISMUS (PROTI VRÁSKÁM A SPRÁVNÉ TERITORIÁLNÍ CHOÁVNÍ A CÍTĚNÍ MUŽŮ. 6-VENUŠE JE O LÁSCE, SMYSLNOSTI,  ZÁŘÍCÍM TĚLEM SPOLU S FÍ MĚNÍME UVĚDOMĚNÍ SVÉHO TĚLA , POCIT SVÉ VLASTNÍ KRÁSY A VYZAŘOVÁNÍ, PŘIJETÍ  INDIVIDUÁLNÍ SMYSLNOSTI PODLE KONKRÉTNÍ TYPOLOGIE. VENUŠE JE VYZNAVAČ SLASTÍ, POZOR NA POKUŠENÍ V PODOBĚ PŘEMÍRY JÍDLA, ALKOHOLU, SEXU, ODPOČINKU APOD.  PŘÍJIMÁMÁME JEMNOST A NEŽNOST . DUALITOU JE ODPRŮCE BOŽSTVÍ A UČITEL DÉMONŮ. VENUŠE VLÁDNE KAŽDÉMU PÁTKU, COŽ SE ODRÁŽÍ PRO SNÍŽENÉM ODOLÁNÍ POKUŠENÍ, JE NEJVYŠŠÍ BOHYNÍ PLODNOSTI A PLOZENÍ. VKLÁDÁME INICIACI DO ČERVNA PRO ROMANTIKU, KRÁSU, VÁŠEN, ROZKKOŠ, KRÁSNÁ UMĚNÍ, HUDBU, POEZII, TANEC, VENUŠE PŘINÁŠÍ SPECIELNÍ ČINORODOST UMĚLECKY ZAMĚŘENOU, A ZESILUJE VÁŠEN, PŘINÁŠÍ BEZSTAROSTNOST A PŘÍJEMNÉ CHOVÁNÍ. ZDVOŘILOST, ELEGANCI. ČÍSLOO 6 JE POVAŽOVÁNO ZA NEJŠTASTNĚJŠÍ Z CELÉ ŠKÁLY ČÍSEL OD 1-9. OPATRNĚ S NAKLÁDÁNÍ S PENEZI, ČERVEN VĚNUJTE LÁSCE, KRÁSNÝM UMĚNÍM, UPRAVĚ DOMOVA,  SVÉMU PARTNEROVI, A SVÝM DĚTEM. OPATRNĚ NA SVÉHLAVOST, A NEDOSTATEK ZODPOVĚDNOSTI A ŘÁDU V KAŽDODENNÍM ŽIVOTĚ. NEJLEPŠÍ BARVOU PRO 6 JE BÍLÁ, KTERÁ PŘEVLÁDÁ I V BARVĚ PLANETY VENUŠE.

 

5.6. POD VLÁDOU KONĚ. KŮN VNÁŠÍ SVĚTLO A USAVIČNÝ POHYB, PŘEKYPUJÍCÍ ENERGII, KTERÁ BY VE SPOJENÍ S VENUŠÍ  SE MOHLA ZVRHNOUT DO PODLEHNUTÍ POKUŠENÍ RŮZNÉHO DRUHU , LENOST, JÍDLO, SEXUALITA, ALKOHOL.  KUN JE NESTÁLY, NEZATÍŽENÝ, PODOBNĚ JAKO ČASTO VENUŠE. KUN NEMÁ PEVNÉ ZVÁAZNÉ CÍLE, TAKŽE ČERVEN SPOLU S VENUŠÍ VYUŽIJEME K PROMĚNĚ CÍLŮ, JE-LI TO V NÁŠ PROSPĚCH. PŘEKONÁVÁ PŘEKÁŽKY HRAVĚ, OTVÍRÁ NOVÉ CESTY, JE SVOBODNÝ.  PŘINÁŠÍ RŮZNÉ PŘÍHODY, SHON, BEZSTAROSTNOST, ROMANTIKU, LEHKOVÁŽNOST. V NĚČEM SE SHODUJE S VENUŠÍ A V NĚČEM JI POLARIZUJE, ODLEHČENÍ ČEERVNA S VENUŠÍ A KONEM POUŽIJEME NA NOVÝ POSTUP VPŘED. BUE SNADNÉ POSTUPOVAT NOVĚ, LEPE A JINAK. NOVÉ PLÁNY  PŮJDOU USKUTEČNIT RYCHLE A EFEKTIVNĚ. KLIČOVÝM SLOVEM JE - AKCE. VŠE SE DÁVÁ DO POHYBU. SPOLU S TRECENOU IK SE POHYB ZNÁSOBÍ.  MŮŽEME NECHAT ZŘÍTIT NEPOTŘEBNÉ. VĚTREM A KONEM. PLÁNOVÁNÍ A PŘEMÍLÁNÍ ODLOŽTE. NALADTE SE NA PROUDY A INTUICI. VRTOŠIVOST VENUŠE I KONĚ NÁMMŮŽE UMOŽNIT PROŽITEK RYCHLE A ČASTÉ ZMĚNY NÁZORŮ A POSTUPU. PŘÍJMEME TENTO PROŽITEK ANIŽ BYCHOM HODNOTILIJEHO DOPAD. HRAVÝM ZPSŮBOEM NEBO NEOMEZITELNOU RYCHLOSTI PROJEDEME TĚMITO ZMĚNAMI A TĚLO BUDE MÍT PROGRAM. KUN A VENUŠE ZESILUJÍ ŠTĚSTÍ, SPOKOJENSOT, OBLÍBENOST, SEXUÁLNÍ PŘITAŽLIVOST A KRÁSU. IMPONOVÁNÍ TĚLEM. VÁŠNIVÉ ZAMILOVÁNÍ. DOBRODRUŽSTVÍ. KUN PRINÁŠÍ NEZÁVISLÉ IMPULSY. NA ROZDÍL OD VENUŠE MÁ RÁD POHYB. KUN I VENUŠE PŘINÁŠÍ ZÁBAVU, KTERÁ SE MŮŽE ZVRMHNOUT V PŘEDVÁDĚNÍ SE, SLABOSTÍ OBOU JE TVRDOHLAVOST. KŮN JE VYBUŠNÝ, VENUŠE MÁ EGO. HÁDKY PŘEJDOU RCHLE.  KUN I VENUŠE MOHOU DÍKY SVÝM AFEKTŮM ZTRATIT DŮVĚRU OKOLÍ.  KŮN I VENUŠE NEJSOU SCHOPONI DODRŽOVAT NAPLANOVANÉ ČASY, ANI TY, KTERÉ SI SÁM URČI. KUN POSTRÁDÁ RESPEKT K STANDARDNÍM A ZAVEDENÝM POSTUPUM. TO POUŽIJEME. JE-LI NĚČÍM UCHVÁCEN, JE HORLIVÝ, OBJEDNÁVÁME UCHVÁCENÍ, VÁŠEN DO NOVÝCH PROŽITKŮ Z ČINNOSTI. STEJĚN JAKO VENUŠE POTŘEBUJE PROKÁZAT SVÉ SCHOPNSOTI. POTŘEBUJE VOLNOU RUKU AZVLÁDNE I NEMOŽNÉ.

JSME V TRECENE IK, VÍTR, ŠÍŘÍ INFORMACE. V PRNVNÍM TONU VYTVÁŘÍME POZITIVNÍ A NEGATIVNÍ MAGNETISMUS, ABYCHOM PŘETVOŘILI SEBE, VNÍMÁNÍ REALITY A UDÁLOSTI, KTERÝMI SE POHYBUJEME. MYSLTETE TEDY NA TO, CO CHCETE PŘITAHNOUT A CO ODTLAČIT. SPOČINTE VE SVÉM TĚLE, NÁDECH VŠEMI PORY DOVNITŘ A VÝDECH DO CELÉHO TĚLA. TAK, ABYSTE NARAZLILI NA FYZICKOU HRANICI A DÁL DECH NEPUSTÍTE. PO NĚKOLIKA NÁDECHÁCH A VÝDEŠÍCH, SI UVĚDOMÍTE NOVÝ MAGNETISMUS SVÉHO TĚLA.  NASTAVUJETE SE NA NOVÝ ZAČÁTEK.  VČERA JSME ZAHAJOVALI 20TIDENNÍ CYKLUS, DNES 13TI DENNÍ ZÍTRA 30TI DENNÍ. MŮŽEME KAŽDÝ DEN ZAČÍNAT TOTÉŽ, NEBO ZVOLIT CYKLUS PRO JEDNOTLIVÁ TÉMATA.

 LADIME SE Na 3.6.2017. Chicchuan 4.tranformace pilířů života. Co skutečně chceme od života. Jaký pocit.. Přehodnocení priorit a motivace. PROJDEME BÝVALÉ VZTAHY. DÁME, PONECHAME NAŠIM EX TO. CO JIM OD NÁS NÁLEŽÍ. PÉČI. DŮLEŽITOST. POKUD MA STÁVAJÍCÍ PARTNER NEDOKONČENÉ VZTAHY (S RODICI, PARTNEREM, DĚTMI..) POPROSME, AŤ. DOJDE KE KOMPLETIZACI TE OSOBY, KTERÁ SE v TĚLE NĚČEHO DOMÁHÁ NA ZÁKLADĚ DEFICITU Z DRIVEJSIHO ČASU A PROSTORU. TÍM SE PA RTNER  a VY DOSTANETE DO PŘÍTOMNÉHO OKAMŽIKU SVOBODY. PROSTĚ JIM DÁME.. DÁTE.., CO JIM KDYSI NALEZENO. KVANTOVÉ POLE MA VŠEHO DOST  .                    

______________________

DNES JSEM DĚLALA 4 PÁRŮM, ŽENÁM, TÉMA RESPEKTUJI JEHO ROZHODNUTÍ .K MÉMU PŘEKVAPENÍ SE UKAZALO, ZE  3 MUŽI ŽE 4 NEMAJÍ ROZHODNUTÍ. NEMAJI NÁZOR. PROSTĚ PLYNOU ZE STRACHU ŽE ZODPOVEDNOSTI. CHYBOVANI. NEKONAJÍ. ZENY PAK NEMAJI CO RESPEKTOVAT, NEBO JEN JEJICH  NEKONANI

POSÍLÁM JAKO INSPIRACI K ZAMYŠLENÍ. KONAT NEKONANIM JE ŽIVOTNI FÁZE ZRÁNÍ A RESPEKTU 4 ROČNÍCH OBDOBI, NAČASOVÁNÍ. JIN JANG. JELI OVŠEM VYROVNANO OBDOBÍM ČÍNU. BOHUŽEL TITO MUŽI NEMAJI JANG FÁZI KONÁNÍ. CICCHUAN 4 A 5.TON V NEDĚLI V TRECENA IK MA MOŽNOST VNÉST LIDEM INFORMACE KE KONÁNÍ V NAČASOVÁNÍ. A MÍT NÁZOR. ROZHODNUTI. PROHLÁŠENÍ, SLOVA JEŠTĚ NEMUSÍ BÝT ROZHODNUTI ANI ZÁMĚR ANI PŘESVĚDČENÍ JAKO ZAČÁTEK KONANI. TRANSFORMUJEME.