Jdi na obsah Jdi na menu
 


INICIACE – TRECENA OC (PODLE FENG SHUI)

10. 4. 2017

INICIACE – TRECENA OC (PODLE FENG SHUI)

V RAMCI OC MAGNETIZUJEME POCOTI JAK S ECHCEM CITIT V RODINE. VE SKUPINE. JAKY BY MEL BYT PRO NAS OPTIMALNI STARTOVACI POCIT.,OD KTEREHO S EBUDEME ODVIJET.DALSI VEC. OC Z TEMNOTY DOS VETLA.SMRT.KOLOBEH.JAKE TEMA POTREBUJEME ZASADNE POSUNOUT KE SVETLU ? JAK BY S E MEL POCINOUT OCIT. PROJDEME BAGUA MAPKU. SEKTOR VEDENI.ZNALOSTI. VLEVO OD VSTUPNCH DVERI. JAKE BY MELO BYT ME VEDENI,JAK MAM POUZIT ME ZNALOSTI,ABYCH ,ABYCH TOTO TEMA POSUNULA DAL ? KAM ME POVEDE PROUD,PO JAKE KNIZE,KURZU?JAK APLIKOVAT ZNALOSTI NA ME TEMA ? STACI DNES OBJEDNAT APAK MAGNETICE POLE.TVORIM SVE NOVE MAGNETICKA POLE V OBVLASTI VEDENI AZNALOSTI,ABYCH MOHLA INFORMACE APLIKOVAT NA ME TEMA K CO NEJVYSSIMU EFEKTU. TED.                       

sektor zdravi leva zed od vstupnchj dveri.zdrava rodina, zdavi celnove tak,abyse podporovali v tymu.jaka nemoc nas poskozuje v radost stesi a sdileni,ajk s ni pohnout. nemoc clena rodiny ,tymyu ovlunje vsehcny ucastniky. jaky ma ja vliv nebo podil na teto nemoci. napriklad. mam postavenineptuna tak,zr muj kolega chlasta. mohu tedy ovlvinit zdavi tim,ze poprosim neptuna o hamoni, o pomoc.neptun vladce leceni,lekarstvi, stemeleni,citu . navyku aj.posun zdravi udelame uz jen tim,ze v sektoru zdrtavi posuneme predmety. nebo vlozime. zlute nebo zelene. vkladam do meho zdavi nove prvky.                       

DĚLÁM ETF NA PREDMETY A PROSTOR V SEKTORU ZDRAVÍ                       

��⭐RODINNA HOJNOST. TVORIME INDIVIDUÁLNÍ SVOU A UCASTNIKU A TIM VZNIKÁ MNOŽINA RODINNÉ.. FIREMNI HOJNOSTI. KARMA JE SPOLEČNÁ. PROTO NÁPR LEŽ JEDNOHO OSLABÍ DRUHÉ A TVORENI JEDNOHO STAHUJE.. TLACI.. VEDE ŘÍDÍ DRUHÉ. DĚLÁTE LI VŠE SPRÁVNĚ A HOJNOST NEFUNGUJE. JE POTŘEBA SE Podívat na RODINNÉ A SKUPINOVÉ A FIREMNI ÚČASTNÍKY. PŘED USNUTIM POLOŽÍME OTAZKU NEBO JI PRIMO POLOŽÍME DO SEKTORU HOJNOSTI. NA mapě nebo v místnosti. PROSÍM O ZJEVENÍ PRAVDY.. CESTY.. O HOJNOSTI.. O PŘEKÁŽCE.. O MOŽNOSTI.. CO. MŮŽU UDĚLAT JÁ...                       

 MLUVIME S KAZDYM SEKTOREM. TÉMA KE ZPRACOVÁNÍ PÍŠEME DO MAPY. TUKAME EFT NA MAPU. JAKÉ BY TO BYLO. KDYBY SE MA PLNÁ HOJNOST PROJEVILA..                       

SEKTOR CÍLŮ. ÚSPĚCHU. PŘÁNÍ. PROTI VSTUPNIM DVEŘÍM ZEĎ. OHEŇ. SVICKY. ČERVENÁ. DRACI. DIPLOMY.                       

[Máme CÍLE.. K NÍM ALE Nechme OSUD TVOŘIT CESTU. MÁME ÚSPĚCH. Z MINULOSTI. NEBOŤ I ÚSPĚCH HODINU STARÝ JE MINULOST. POSBÍRAME ÚSPĚCHY JAKO ODPICHOVE BODY PRO NOVOU SÍŤ ÚSPĚCHU. CÍLŮ. PŘÁNÍ. VZPOMINEJTE. VYTÁHNĚTE REÁLNÉ ÚSPĚCHY A POCITY... A ADAPTUJTE NA TEĎ A TADY A Z NICH UDĚLEJTE NĚCO NOVEHO. NOVOU ZÁKLADNU. Z HISTORIE LEGA KOSTICEK VYBEREME ČERVENÉ A STAVÍME ŽIVOTNÍ ZÁKLADNU ÚSPĚCHU DNES. JAK SE TO CÍTÍ.. JAK SE MA NOVÁ ZÁKLADNA PROJEVÍ V REÁLNÉM ŽIVOTĚ? JAKÁ JE ZPĚTNÁ VAZBA NA ME NOVE NASTAVENI A MÁGNETIZOVANI.                       

PROTILEHLY PRAVÝ ROH OD VSTUPNÍCH DVEŘÍ JE VZTAHY. NOVÝ MAGNETISMUS.. NOVE SVĚTLO.. DO OBCHODNICH.. SPORTOVNÍCH.. SKUPINOVYCH.. RODINNÝCH.. PARTNERSKYCH.. VZTAHU. JAK SI PREDSTAVUJU MOU POZICI.. JAK SE CHCI CÍTIT.. JAKÝ CHCI DĚLAT DOJEM.. CO PRO TO DĚLÁM.. JE ME VNITRNI SHODNE S VNĚJŠÍM.. VYZARUJU PRAVDU NEBO PRETVARKU.. ILUZI.. CO TEDY SKLÍZÍM..PRPC SE MI DĚJE.... CO S TIM.. USPOŘÁDÁM ROH VZTAHU. PAK SVÉ NITRO.. PAK SOULAD VNĚ A UVNITŘ NOVÝ magnetismus dnes.                 

SEKTOR ZNALOSTI VÁM  NA OBEDNAVKU VNUKNE NOVE RESENI.. NÁPAD                       

Tukejte ETF NA SEKTORY S PŘÁNÍM.... PROSBOU..

 

bagua.jpeg