Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info ke dnům 27.3. - 8.4.

29. 3. 2017

INFO KE DNUM

OD 27.3. DO 8.4. PRACUJEME SE ZEMÍ, SRDCEM A SE SVÝM NITREM. INICIACE SPADÁ DO CABAN 1 27.3. IMIX 5 (31.3.)  A 1.4. INICIACE NA DUBEN. V TYTO DNY JE VHODNÉ ZAHÁJEIT VŠECHNO, CO CHCEME POSUNOUT, PŘIJMOUT, TRANSFOMROVAT.  PŘESTOŽE JE CABAN O LÁSCE K SOBĚ A LIDEM, VYVSTÁVÁ STÁLE VÍCE TEMAT PRÁCE , PENÍZE OBCHODY STRACHY.  TÍM, ŽE SE VRACÍME KE SVÉ PRAVÉ PODSTATĚ OBJEVUJE SE ZNOVU TÉMA PŘIJATELNOSTI, TÝMOVOSTI, VZTAHU MEZI LIDMI NAVZÁJEM, CILI I V OBCHODĚ.                       

DNES NA ZÁKLADĚ PROJEVU GENU  VYTVÁŘÍME NOVÝ MAGNETISJUS  PRO TO, CO CHCEME PŘITAHNOUT DO ŽIVOTA, A PRO TO, CO CHCEME ODPUDIT. PRIJMETE ZODPOVĚDNOST ZA SVÉ DNEŠNÍ NASTAVENÍ, PROTOŽE SE VŠICHNI UČÍME A PROTO MUŽEME VYTVOŘIT NĚCO CHYBNĚ A ZA 13 DNÍ TO ZASE NAPRAVIT. KDO NIC NEZKUSÍ, NIC NEZSÍKÁ, NEVYVINE SE.                       

TÍM, ŽE PŘITAHNEME DO SVÉHO POLE A ŽIVOTA NOVÉ VĚCI, VYTLAČÍ NEJSILNĚJŠÍ FAKTORY TO, CO UŽ DO ŽIVOTA NEPATŘÍ. SOUČASNĚ TÍM, ŽE VYTVOŘÍME ODPUDIVÝ MAGNETISMUS ČILI INKOMPATIBILITU, UVOLNÍME MÍSTO  PRO TO, CO NÁM POLE VŠECHN MOŽNOSTÍ POŠLE.  DOVNITŘ A VEN  JE I TÉMATEM UTERÝ 2 TONU. KLANDÝ AZÁPORNÝ MAGNETISMUS.  POKUD ZE SVÉHO POLE ODPUZUJETE NAPŘ. DLUHY, POČÍTEJTE S TÍM, ŽE JEDEN Z PROJEVU JE ŽE SE PŘÍHLÁSI. TÍM JE MUŽETE RYCHLE ZPRACOVAT A SPLNIT SI SVOU OBJEDNÁVKU, ŽE DLUH ZMIZI, NEBO SE ASPON TRANSFORMUJE.                       

MÁM SVŮJ EPIGEN (JE SOUBOR HMOTNÝCH A NEZHOTNÝCH VLIVU NA PROJEV GENU Z PITÍ, JÍDLA, TRADIC, MYŠLENEK, ZVYKŮ) VE SVCÝH RUKOU A TRANSFORMUJI HO.                       

STÍNY NIKDO NEODMÍTÁ (TÉMA UTERÝ) ALE POTŘEBUJEME ABY KAŽDÝ STÍN MĚL ODPOVÍDAJÍCÍ PODÍL SVĚTELA, SVOJI POZITIVNÍ VARIANTU.  PŘIKALD - POUD VÁM 5 LIDÍ ŘEKNE, ŽE JSTE TRAPNÁ, TAK PRADDĚPODOBNĚ UPADNETE DO POCITU , ŽE SKUTEČNĚ JSTE. POKUD SI MYSLÍTE, ŽE TRAPNÁ NEJSTE A ŘEKNE VÁM TO POUZE JEDEN ČLOVĚK - 1:1 TAK TOMU ODOLÁTE, A JEJÍ NÁZOR MŮŽE BÝT INSPRACÍ K ZAMYŠLENÍ SE A ROZVOJI.                       

UTERÝ 28.3. NEDOPORUČUJI DĚLAT PŘÍLIŠ VÝZNAMNÉ VĚCI, PROTOŽE 28 SAMO O SOBĚ ZPOMALUJE A VYTVÁŘÍ PŘEKÁŽKY, NEBOT VYTAHUJE STARÉ MYŠLNEÍ A ZVYKY. BRÁNÍ KONCENTRACI, NA DANOU VĚC.  SPOJENÍ 28 A 2 TONU UKÁŽE NEGATIVA VE VĚTŠÍ MÍŘE V NÁS I MIMO NÁS NEŽ JINÉ DNY.  VE SPOJENÍ  ETZNAB NASTAVÍME ZRCADLO SOBĚ I DRUHÝM. PROTO NEDĚLEJTE ZÁVĚR A POČKEJTE NA RYCHLOU A VYMÝVACÍ STŘEDU , KTERÁ CAUCAC 3 BOUŘÍ MUŽE PŘINEST NOEVÉ ŘEŠENÍ.  29. ZPOMALUJE, NEBOT SPOUTÁVÁ  ZAMĚŘENÍ I EXPANZO, ALE MERKUROVSKÁ STŘEDA S CAUAC 3 MUŽE PŘINÉST VIEČETNÉ REFORMY.  ČTVRTEK PŘÍJEMNÝ DEN ZAKONEČNÍ S VÝZVAMI DANÝMI 30.3. ČILI PŘŮLOM V INFORMATICE.  PÁTEK PÚŘÍJEMNÝ DEN NOVÉ ZNALOSTI, ŠTĚSTÍ, INICIACE S IMIX POZITIVNÍ POHLEDY A NÁSTROJE K USKUTEČNĚNÍ.  OBTÍŽNOST DNŮ SE BUDE OD UTERÝ DO PÁTKU ZLEPŠOVAT.

VYSLI JSME Z „JINAK“ DOBOVE NASTAVENI PARTNERSTVI, MAMA, TATA. PROSLI JSME VZTAHY, KTERÉ BYLY OMEZENIM. JE NA CASE ZÍT VZTAHY, KTERÁ ZACHOVAJI SVOBODU, INDIVIDUALITU A PRITOM VYTVORI TYM A POCIT ZE I VE DVOU VE VZTAHU JE SVOBODA, MIT SVE JA A MIT SVE TY A MIT SVE NASE.

 

Máme rodinu krve a rodinu duše. S rodinou krve máme těžkou karmu... Abychom tomu neunikli. Když pochopíte výzvy, odžijete karmu a s lidmi začnete vycházet lépe, svobodně. Pokud od výzev utečete, přijde někdo další.

 

NUMEROLOGIE

Osudove číslo 31 – 4 se má vzeprit /4/rodinnym a společenským zvykum. Pravidlům. Tradicím. Za podpory štěstí. Lásky. 1 – slunce a znalostí 3 jupiter maji se učit a měnit paměť 3  a systematický po svem 4. Ale nove jít za svým. Láska jim má ukazat její individuální jiné nastavení 1  než mají druzi. Sami se svým osudem stále učí a učí druhé 3. jsou autoritu 1 – slunce a mení sve pojetí individuality Jako 1.pak se postavi do čela malé skupiny 4..jako 1 i 3 ale mohou vést i vice žáků a posluchačů, event. dělníků a rodiny  těm pak ukazi nové cesty.  Postup konaní  4. Je - 4 mění konanim, 3  měni informací učením. 1 mění osobni září.