Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info ke dni 6.4.

10. 4. 2017

MANIK 6.4.

VIZUALIZUJTE BOŽÍ DOTEK.. PAMET BUNEK NA ZDRAVÍ,  ADAPTACI.. JSME V JINÉ FREKVENČNÍ DOBĚ. MEZI PC. LASERY. SPOTREBICI AJ TELA SE ADAPTUJI NA POUŽÍVÁNÍ I ODOLNOST.. STARÁ PAMET ZDRAVÍ A FUNGOVÁNÍ NEMŮŽE BÝT DNES PROSPĚŠNÁ. JE JEN VÝCHOZÍ BOD. 11. TON DNES VYPLAVUJE. ODVÁDÍ NAHROMADENY ODPAD.                       

SPOJÍME SE S NAŠIMI PARALELNIMI JÁ. KNIHA #JEDINY # OD Bacha. Krasne popsané. ZAVOLÁME TO NEJLEPŠÍ JÁ NA UVEDOMENI.. CVIČENÍ.. SEX.. VAŘENÍ.. ZMĚNA RITUÁLU.. PŘEKONÁNÍ STRACHU.. ATD.. VOLEJTE PO JEDNOM. NECHTE PROSTOUPIT. A POŽÁDEJTE. AŤ ODEJDE. JAK NASTAVÍ REFORMU. ADAPTACI NA TEĎ VE VAS.                       

Budeme si DALŠÍ DNY PRIPOMINAT PRÁCI S PARALELNIMI JÁ. KDE JSI ME DISCIPLINOVANE. ODHODLANE JÁ?.. ME JÁ. CO. ME POVEDE. PŘÍJEMNÉ DOTLACI DĚLAT VĚCI JINAK.. V MŮJ PROSPĚCH. V MŮJ SKUTEČNÝ PROSPĚCH BEZ OHLEDU NA DRUHÉ. NEBOŤ TO. CO JE SKUPINĚ PROSPĚŠNÉ MÉMU ZDRAVÍ. POCITŮM. TVORENI.. CHÁPÁNÍ.. JE SPRÁVNĚ A PROSPIVA TĚM. KTEŘÍ MI JSOU URČENÍ NA TOMTO ÚSEKU ŽIVOTNÍ CESTY. TI. KTERÝM TO VADÍ  SE. MOHOU UČIT MÝM PRIKLADEM.