Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info ke dni 5.5.

5. 5. 2017

Chanelingy jsou velmi rychlé, omlouváme se za chyby v textu, ale z časových důvodu ani příjemce, ani korektor nemůže vychytat všechny chyby, překlepy. 

Děkujeme za pochopení 

 

PÁTEK 5.5. JE 1.TÓN TRECENY CIB. TVOŘÍME INICIAČNÍ MAPU. DNES UKONČUJEME TÉMATA NAŠEHO NITRA. SKUTEČNĚ SI UVĚDOMTE, ŽE NĚCO VE VÁS VNITŘNĚ VEDETE KE KONCI. 5.5. JE DEN MNOHA REFOREM. PŘEDSTAVTE SI, KDE CHCETE REFORMOVAT. MERKUR - PĚTKA - BOŽSKÁ ALCHYMIE, ANALYZA, SYNTEZA, REFORMA, HUMOR.JE TO OSOBNÍ ČÍSLO DNE I POZICE MĚSÍCE. RYCHLÉ MYŠLENÍ APŘEORGANIZOVÁNÍ MNOHÉHO. PROTOŽE KAŽDÝ PÁTEK PATŘÍ PLANETĚ VENUŠI, ČILI LÁSCE, RODINĚ, ZAMĚŘTE SE PRVNĚ NA REFORMY V RODINĚ, UMĚNÍ , LÁSCE A SEXU. MERKUR ROZDĚLUJE A SPOJUJE. JE VTIPNÝ A INTELIGENTNÍ. JAKO 1.PLANETU DO INICIAČNÍ MAPY SI NAPÍŠEME MERKUR. JE TO PLANETA VZDĚLÁNÍ.

DĚKUJI TI AKBAL ZA PRÁCI S NITREM. /. 13 DNÍ JSME PRACOVALI S NITREM. STARÉ RÁNY SE OZYVALY A ŠKODLIVÉ ZVYKY UKAZOVALY PRAVDU O NÁS. DNES 13.TONEM POSOUVAME ZBYLA TÉMATA. KTERÁ JSME SI JEŠTĚ PŘINESLI DO TOHOTO OBDOBÍ PŘES VŠECHNA terapie a sebereflexe.                       

V RÁMCI TVORBY nového NITRA SE DNES NALADÍTE NA BOHYNI KALI. ZEMSKÁ BOHYNĚ DEMONICKYCH SIL A OCISTY S TMAVO FIALOVYMA OČIMA. S FIALOVOU FREKVENCI. NAPLŇTE SE V PŘEDSTAVĚ SYTĚ FIALOVOU a POZORUJTE ZLATÉ NEBO JINÉ MERIDIANY. ENERGETICKE DRÁHY. DOKONCUJEME NOVÝ SOLAR A SRDCE. SEBEHODNOTU. SEBEUVEDOMENI. SOCIÁLNÍ SEBECITENI. PRAVO NA TERITORIUM.                        

POKUD MÁTE TENDENCI SI STĚŽOVAT, SROVNEJTE SVÉ DNES SE STREDOVEKEM. SVETOVOU VÁLKOU.. NEBO SOCIALISMEM. PAK SI S MOUDROSTI ORLA MEN  13 uvědomte. Co dnes máte  a můžete

DĚKUJI TI MERKURE, ŽE MĚ PROSTUPUJEŠ, LÉČÍŠ MĚ A LÉČÍŠ A TVOŘÍŠ MÝM PROSTŘEDNICTVÍM. DĚKUJI TI ZA RYCHLÉ REAKCE, POHOTOVOST A DŮVTIP.                       

NACIŤTE SE NA PLANETU A BOŽSTVO MERKUR. JAK SE TO CÍTÍ, KDYŽ MÁM TU SPRÁVNOU POHOTOVOST, RYCHLÉ A VTIPNÉ REAKCE.  JAKÉ TO JE, KDYŽ BUDU S MERKUREM ŘEŠIT SVÉ ZÁLEŽITOSTI. JAKÉ TO JE, KDYŽ MERKUR PROSTOUPÍ MOJI5. KOMUNIKAČNÍ ČAKRU. ÚSKALÍ MERKURA JE VYCHYTRALOST, HRÁČSTVÍ A PODVODY, PROTO SE S NIMI V TOMTO MĚSÍCI S NIMI MŮŽEME SETKAT ČASTĚJI. POKUD JSTE ALE SPRÁVNĚ, PAK PRÁVĚ DÍKY MERKUROVI MÁTE SPRÁVNOU ROZLIŠOVACÍ SCHOPNOST, A TOTO POKUŠENÍ NEBO SITUACE S NĚKÝM, SE STANE INSPIRACÍ K ROZVOJI.. ZEJMÉNA MERKUŘI NAROZENÍ 23. JSOU NĚŽNÍ A KŘEHCÍ. DÍKY VÝŘEČNOSTI A NÁPADITOSTI TO NEMUSÍ BÝT POZNAT.                       

PROTOŽE CIB 1 AKTIVUJE PAMĚŤ PŘEDKŮ V POZITIVNÍM SMYSLU, VELKOU MOUDROST A SOUČASNĚ PRACUJE S TÉMATEM ROZKLADU V NÁS A HNILOBY V NÁS, JE TOTO SPOJENÍ CIB 1, 5.5. VYNIKAJÍCÍ DEN PRO ROZLOŽENÍ, VYHNITÍ, PŘESKLÁDÁNÍ A NOVÉ USPOŘÁDÁNÍ NA ZÁKLADĚ MOUDROSTI CIB A MOUDROSTI A VZDĚLÁNÍ MERKURA. CIB JE TAKÉ BOJOVNÍK, KTERÝ SE DÍKY MERKUROVI BUDE HBITĚ ORIENTOVAT V UDÁLOSTECH DALŠÍCH 13 DNŮ. ZÍTRA VYTVÁŘEJTE NOVÉ PLÁNY. JEDNAK KVŮLI CIB 1, JEDNAK KVŮLI 5.5. TENTO DEN SKÝTÁ NOVÉ MOŽNOSTI PRÁCE S ČASEM. UDĚLEJTE PŘINEJMENŠÍM ROZHODNUTÍ, JAK CHCETE REFORMOVAT SVÉ NAKLÁDÁNÍ S ČASEM A S LIDMI VE VAŠEM PROSTŘEDÍ. UDĚLEJTE ASPOŇ JEDEN KROK KE ZMĚNĚ. ZKOUŠEJTE, JAK SE CÍTÍ 5 5 A JAK SE CÍTÍ CIB 1. MOŽNÁ ZAŽIJETE NOVÝ POCIT.

ABY ZABRAL LEK -CHEMICKY I HOMEOPATICKY,JE V DNESNI DOBE POTREBA ZNAT PSYCHICKY NEBO KAMRICKY KOREN A SOUVISLOSTI A NECO S TIM DELAT.JE SPOUSTA LIDI,CO RESI ANGINY ANTIBIOTIKY , ALE NEVEDI,ZE JIM CHYBI LASKA A KOMUNIKACE . POKUD CLOVEK POCHOPI,PROC PROBLEM MA, PAK STACI JEDNA LECBA A JE UZDRAVEN.mame v ordinaci uspech s nadorovymi nalezy , behem nekolika mesicu vyleceno. homeopatii a zmenou zivotniho stylu.