Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info ke dni 25.7.

26. 7. 2017

 INFO KE DNI

 

ZÍTRA CABAN 4 PILÍŘE V POZEMSKÉM ŽIVOTĚ  - JAKO 4 TON VE VÁS ZESILUJI UVĚOMĚNÍ SI, NA ČEM STOJÍ VÁŠ ŽIVOT, JSTE LI V REZONANCI S PŘÁNÍMI A POŽADAVKY A SRDCEM ZEMĚ - CABAN. DEN VYTVÁŘÍ  NOVOU FORMU, TVAR, PODOBU, ŽIVOTA , TĚLA , POSTOJE , NÁZORU. NÁSTROJI JSOU HLAS SRDCE, 25 JAKO VNITŘNÍ A VNĚJŠÍ, MARSOVO ZAMĚŘENÍ UTERKA.   OSUDOVÉ ČÍSLO DNE JE 6 ČILI ZASE O PODOBĚ RODINY A TĚLA, KRÁSE A HARMONII.  4 A CABAN VÁS UKOTVÍ POKUD VÁS 25. 7. DONUTÍ ULÍTNOUT. IDEÁLNÍ BY BYLO, KDYBY PŘES 25/7 A ČERVENCOVÉ 7 ZÍSKAL KAŽDÝ SVOBODU VE SVÝCH NÁZORECH, RESPEKT K DRUHÝM PŘESTAL POSZOVAT JAK SE KDO CHOVÁ , A ZAMYSLEL SE PŘEDEVŠÍM NAD SVOJI VLASTNI MORÁLKOU A PŘÍKLADNOSTÍ. TÍM BY SE SPLNIL UČEL DNE, KRÁSA A HARMONIE VZTAHU , LÁSKY , RODINY A TĚLA.                       

CABAN SRDCE ZEMĚ, PRAVÁ RADOST A CITY,  LIDI ZTRTILI SCHOPBOST SE RADOVAT ALE ZTRATILI I SCHOPNOST ČELIT POZEMSKÝM VÝZVÁM A PŘEKÁŽKÁM. PRAVDA JE, ŽE ZA ZÁTĚŽ KARMY A NAHROMADĚNÍ SE ODPADU PRÁVĚ ŽIJÍCÍ LIDÉ NEMOHOU. ALE MUSÍME TO SPOLEČNÝMI SILAMI DOŽÍT, UKLIDIT ZMĚNIT  A ZAČÍT ŽÍT OPRAVDOVĚ. PŘÍJMOUT PŘÍTOMNOU DUALITU SE KTEROU SE DENNĚ SETKÁVÁME. VÝÁHRA A PROHRA, ZDRAVÍ A NEMOC, SMÍCH A PLÁČ. TĚLO JE NASTAVENE NA SAMONÁPRAVU A MÁ VŠECHNY PROSTŘEDKY K OTMU,A BYCHOM UMĚLI PLAKAT, SMÁT SE I VZTEKAT. EMOCE JSOU PŘÍROZEOU CHEMII TĚLA, A UMÍ VZIKAT NA PŘIROZENÉO PODNĚTY, DO DENNÍHO ŽIVOTA PATŘÍ PLÁČ SMÍCH HNEV, STRACH, EUFORIE APOD. ZRANĚNÍ LIDÉ SI ZVYKLI ZÍRNIT BOLEST CIGAREGOU , ALKOHOLEM, JÍDLEM A RŮZNÝMI PSYCHITOTROPNÍMI LÁTKAMI.  TYTO LÁTKY VYTVÁŘÍ FYZICKOU NEBO PSYCHOCIKOU ZÁVITLSOT, KTERÁ MĚNÍ SEKRECI VLASTNICH LÁTEK A REAKTIVNIOST VLASTNÍCH BUNĚK NA  LÁSTKY RADOSTI, SMUTKU, VZTEKU APOD. POKUD ČLOVĚK UMÍ ŘEŠIT PROBLÉM NEBO SE UKLIDNIT, NEBO SE RADOVAT ZA POMOCI JIDLA, DROGY, CIGARETY APOD ZTRÁCÍ VLASTNÍ PŘÍROENOU SCHOPONST ŽÍT, VNÍMAT SEBE, VNÍMAT PROSTŘEDÍ. (CABAN 4) A ŽIJE POD FILTRY.  JEHO VNÍMÁNÍ REALITY JE UMĚLÉ, A PROTO SE MU ZDÁ ŽIVOT MNOHEM TĚŽŠÍ. NEBOT JE ZVYKLÝ UTÉCT OD ZÁTĚŽE S POMOCÍ LÁTKY, TÍM PÁDEM NEUMÍ VNÍMAT , VYCHYTAT V DENNÍM ŽIVOTĚ MALÉ I VELKOÉ RADOSTI, NEUMÍ SE SMÁT A PŘIROZENĚ UVOLNIT POUHÝM BYTÍM A SPOČINUTÍM S PRÍRODOU, ZVÍRŘATY, S LIDMI, NÁPADY. ATD.                       

: LIDOÉ SE STÁVAJÍ ZÁVISLÝMI NA POMOCNÝCH LÁTKÁCH, TÍM ZTRÁCÍ SVOJI IDENNTITU, SVOJI TYPOLOGII, SVŮJ REAKČNÍ SYSTÉM KTERÝ JIM BYL DANÝ PRO TUTO INRKANACI JAKO POSLÁNÍ , JAKO NÁSTROJ K USKUTEČNÉNÍ REALIZASE SEBE SAMA  APOMOCI DRUHÝCH. POKUD SE VÁM NEDAŘÍ VE ZDRAVÍ, PRÁCI, VZTATZÍCH, TAK JAK BYSTE CHTĚLI, NAJDTE VE SVÉM ŽIVOTE LÁTKU , JÍDLO, ALKHOHOL, ČOKOLÁDU, KOKAIN,.... KTEROU ŘEŠÍTE NESCHOPNOST RADOVAT SE, NEBO NESCHOPNOST ČELIT PROBLÉMU, ZAMĚŘTE SE NA TUTO LÁTKU, KDY TO VZNILO A PROČ, PŘEPIŠTĚ PŘÍBĚH, PORADTE SE S NĚKÝM, KDO TO ZLVÁDL, NEBO S ODBORNÍKEM NA PSYCHOCKOU NEBO FYZCKOU ZÁVISLOST. PSYCHICKÁ ZÁÍVISLOST JE NA POCITU, KTERÝ NASTANE PO POŽITÍ LÁTKY. JE TO MENE NEBEZPEČNÉ NEŽ FYZICKÁ ZÁVISOST, ALE TAK JAKO TAK JE TO NESLUČITELNÉ S EVOLUČNÍM  USPĚCHEM VE VSČCH PILÍŘÍCH ŽIVOTA. ZÍTŘEJŠÍ DEN - ZBAVME SE ZÁVISLOSTK, NADMĚRNÉ KONZUIMACE PODPŮRNÝCH PROSTŘEDKŮ A ZAČNEME TVOŘIT NOVOU FORMU, PODOBU SVÉHO TĚLA, ŽIVOTNÍHO POSTOJE A ŽIVOATA JAKO TAKOVÉHL. PAK K VÁM ZAČNE PŘICHÁZET USPĚCH ZE VŠERCH STRAN A VY ZAŽIJETE NEKONEČNÉ MNOŽSTVÍ ZÁZRAKŮ A ODMĚN.