Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info ke dni 13.4.

13. 4. 2017

ČTVRTEK 13.4.                       

DĚKUJI TI DNEŠNÍ DNE ZA VŠECHNO. CO JSI PRO MĚ UDELAL. DĚKUJI SOBĚ ZA KROKY KE ZLEPŠENÍ MÉHO ŽIVOTA. MÁM SVŮJ SPÁNEK VE SVÝCH RUKOU A SVÉ MYSLI. USNU SNADNO A LEHCE. TĚLO SE REGENERUJE. PROBUDÍM SE SPONTÁNNĚ PODLE CYKLU 45TI MINUT /SPOCITEJTE DOBU /NA RÁNO. NA BUDÍK.. NEBO BEZ BUDIKU. NASTAVTE VNITŘNÍ BUDÍK.                       

 MÁM SVŮJ CTVTEK VE SVÝCH RUKOU. DĚKUJI PROUDU SYNCHRONICITY ZA USPOŘÁDÁNÍ ČINNOSTI. PROBUDÍM SE V RADOSTI. STANDO A LEHCE TĚŠÍM SE NA DENNÍ AKTIVITY. ZAČNU ÚSMĚVEM. AŤ SE DĚJE COKOLIV A VITAM TE NOVÝ DNE. SNÍDANĚ /PODLE ORGANOVYCH HODIN A PENTAGRAMU TEPLÁ. VLHKÁ. SLADKÁ. TUČNÁ.. UHLOHYDRATY... CVIČENÍ.. PAR MINUT. 2 AŽ 20 PŘED JIDLEM.. AIROBNI A PROTAHOVACI FÁZE. NĚJAKÉ STUDIUM BEHEM DNE. NĚJAKÝ UKLID.. PRACE NA DOMĚ. VZDĚLÁNÍ PENĚZ SNADNO A LEHCE. RADOSTNÁ PŘEKVAPENÍ. A ZÁŽITKY. HLADKÝ PRŮCHOD UDÁLOSTMI.. PLÁN TVORTE V POSTELI NEBO NA WC PŘED SPANÍM A PRIRAZUJTE POCITY                       

IX 5 HEZKÝ DEN. JAGUAR. PREDATOR. SPOJENY SE SRDCEM ZEMĚ. OVLÁDÁ S LÁSKOU A ÚCTOU SVÉ UZEMI. 5.TON PŘINÁŠÍ POZITIVNÍ POHLED NA VĚC A NASTROJE K USKUTEČNĚNÍ. ČT JE DEN JUPITERA. STESTI. UČENÍ. PAMET. MĚNÍME HNED. MŮŽEME MINULOST. KTERÁ JE OD ZITA. 13 NESE ÚSPĚCH A STESTI                       

JSEM V PROUDU SYNCHRONICITY.                        

JAK SE CHCI ZÍTRA CITIT.. CO BY ME UDĚLALO RADOST.. JAK SE CÍTÍ. KDYŽ SE TĚŠÍM NA DEN? JAK SE TO CÍTÍ. Když mi je fajn

 

 

INICIACE A MAPA podle feng shui

 , NEBOT JSME SE NA PRVNÍ TON NEMOHLI SEJÍT. MÁME CÍLE A PŘÁNÍ A PÍŠEME JE NA PAPÍR. CESTU NECHÁVÁME NA PROUDU SYNCHRONIZITY A POLI VŠECHN MOŽNOSTÍ. STĚJNĚ TAK BOŽÍ NAČASOVÁNÍ SPLNĚNÍ PŘÁNÍ A CÍLE NECHÁVÁME NA POILI VŠERCH MOŽNOSTÍ, POLI SYNCH. A VYŠŠÍM ZÁMĚRŮLM. MŮŽEME NAPSAT - JSEM DEN ODE DNE ZDRAVĚJŠÍ, KAŽDÝ DEN SE MI V OBCHODECH DAŘÍ LEPE A LEPE . TO JE PROBÍHAJÍCÍ CÍL A PRÁNÍ.                       

mOJE TĚLO MIUJE ŽIVOT A PŘIJÍMÁ HO VE VŠECH PODOBÁCH. JÁ MILUJI MOJE TĚLO A PŘÍJÍMÁM HO VE VŠECH PODOBÁCH. JÁ A MOJE TĚLO, MOJE TĚLO A ŽIVOT. ZMĚNA PSOTOJE K MÉMU ZDRAVÍ.  KLEPEME NA TĚLO, NA MAPU, I NA PROSTOR I NA SEKTOR. SEKTOR CÍLU A PŘÍNÁN JE MOJE PODPORUJÍCÍ PROSTŘEDÍ.  V PRAVO NAHOŘE  NEBO V PRAVO PROTILEHLÝ ROH OD VSTUZPNÍCH DVEŘÍ JE SEKTOR VZTAHŮ SE SEBOU , KOLEGY, SOUSEDY, PARTNERY A POD.                       

V SEKTORU VZTAHU BY MĚLY BÝT PÁROVÉ PŘEDMĚTY, BARVA ČERVENÁ, NEBO ZEMITÁ.                       

SEKTOR PO PRAVÉ RUCE OD VSTUPNÍCH DVĚŘÍ PATŘÍ RODINĚ - NOVÉ ZÁKLADY , SVOBODA OD KOLEKTIVNÍCH VZORCŮ A JEDINEČNÉ SPOLUŽITÍ NA MÍRU JEDNOTLIVCŮM V TÉ KONKRÉTNÍ RODINĚ. ŠABLONY NA TO, JAK MÁ VYPADAT RODINY, KDY SE SCHÁZET, KDY SI VYHOVĚT, KDY KAM JET, KDY SE OBĚTOVAT - PRYČ TED. DĚLÁM POUZE TO, V ČEM MĚ JE DOBŘE.                       

ROH V PRACO OD VSTUPNÍCH DVĚŘI JSOU PŘÁTELE, CESTY, POMOCNÉ BYTOSTI , A TITO JSOU NAŠÍM PODPORUJÍCÍM PROSTŘEDÍM. MOHOU TO BÝT SKŘÍTCI, PSI, MIMOZEMŠTANI, LIDÉ, ZVÍŘATA, COKOLI , CESTA MŮŽE BÝT ENERGETICKÁ, POCÍTAČOVÁ, DOPRAVDÍ A TENTO SEKTOR PROKLEPÁVÁME VÍŘÍME ENERGII                        

NA STRANĚ VSTPNÍCH DVEŘÍ ZED - JE SEKTOR KARIÉRY, ŘÁDU, DISCIPLINY,  NASTAVUJEME SI NOVOU DISCIPLINU DO PRACOVNÍHO PROCESU DOTAŽENÍ CO MÁ BÝT DOKONČENO. NOVÉ EFEKTIVNĚJŠÍ STRATEGIE                        

KONÁNÍ A JEDNÁNÍ USPĚCH CÍTÍM V TĚLE. A PROŽÍVÁM SI TEN POCIT, OTVÍRÁM CESTU SVÉ KARIEŘE, PŘEDSTAVTE SI JAKOUKOLI CESTU A POZORUJTE, CO NA NÍ JE A JAK VLASTNĚ VYPADÁ, ZDA VDÍTE POLNÍ CESTU S KAMENÍM,NEBO DÁLNIOCI NEBO CELOU MAPU. STAROÉ MODELY KARIERY NAHRAZUJEME NOVÝMI.                       

NOVÝ MAGRNETISMUS PRO KARIÉRU, KTERÁ PŘINÁŠÍ OSOBNÍ I FINANČNÍ USPOKOJENÍ ROZVOJ, A RŮST KAŽDÉMU PODLE JEHO NEVYJŠŠÍHO DOBRA.                        

BERU DO SVÝCH RUKOU PRAVIDLA KARIÉRY MÝCH RODIČŮ A PŘEDKŮ, VRSTEVNÍKŮ SVÝCH PŘEDKŮ A SVÝMA RUKAMA TRANSFORMUJI TATO PRAVIDLA A NECHÁVÁM DO TÉTO ENERGETIKY VSTPUOTIT EVOLUČNÍ PRAVIDLA,  NEPODMÍNĚNÁ VZDĚLÁNÍM, DĚDICTVÍM, TRADICÍ, EGEM.

ROSTE S SÍLÍ SÍT OPRAVDOVÝCH ODBORNÍKŮ.                       

VLEVO DOD VSTUPNÍCH DVEŘÍ JE SEKTOR ZANLOSTÍ A VĚDĚNÍ.  POUŽIJEME ZNALOSTI O KARMĚ, I TECHNIKÁCH SAMONÁPRAVY, K DOLEČENÍ SEBE SAMA, K DOPNĚNÍ POCITŮ, A K ŘEŠENÉÍ SITAUCÍ,  A K HLADKÉMU PRŮCHODU SITAUACEMI. SROVNÁME PRAVOU A LEVOU HEMISFÉRU, TAK, ABY INTUICE A ROZUM BYLI ROVNOCENNÝMI PORADNÍMI HLASY A ABY I V PŘÍPADĚ , ŽE AUTONOMNÍ NEROVOVÝ SYSTÉM , ČILI ŘÍZENÍ BEZ VĚDOMÍ,  PŘEVEZME  VLÁDU NAD TĚLEM, ABY ZNALOST V ROZUMU A SÍLA INTUICE  UDRŽELA  VĚDOMÍ  ŽE JE TO ZKOUŠKA, VÝZVA, NIKOLI REALITA.                       

AUTONOMNÍ NEROVOVÝ SYSTÉM PRACUJE VE PROSPĚCH SKUTEČNÉHO ZDRAVÍ, PRAVIDELNĚ SE AKTUALIZUJE,  A ŘÍDÍ  POCITY, A PROCESY V TĚLE, KE SKUTEČNÉMU NEJVYŠŠÍMU DOBRU PRO TED A TADY. SEKTOR ZDRAVÍ - JE ZED VLEVO OD VSTUPNÍCH DVĚŘÍ.