Jdi na obsah Jdi na menu
 


ODPUŠTĚNÍ, SVOBODA

17. 4. 2017

Chanelingy jsou velmi rychlé, omlouváme se za chyby v textu, ale z časových důvodu ani příjemce, ani korektor nemůže vychytat všechny chyby, překlepy. 

Děkujeme za pochopení 

 

ODPUŠTĚNÍ, SVOBODA

VČERA VEČER JSEM BYLA MÁMOU.. TÁTOU.. BRATREM.. A ŘÍKALA JSEM TO. CO CLOVEK POTREBUJE SLYŠET NA ZAHOJENI. ODPOUTANI. VELMI MĚ PŘEKVAPIL TOK SLOV PŘES JEDNOTLIVÉ OSOBY. KDE JE LASKA. NENÁVIST. ZLOST. VINY. DOPORUČUJI VŠEM STÁT SE NA CHVÍLI NĚKÝM. MLUVIT K SOBĚ ALE JAKO ONA OSOBA. A SOUČASNĚ VNIMAT SEBE.                       

TÉMA SVOBODY. CO BY MI POMOHLO CITIT SE SVOBODNÉ.. NAPR NESLEDOVAT. KOLÍN TOHO MÁMA VYKOURI. NESLEDOVAT CELULITIDU V ZRCADLE... CO PROTO MŮŽU UDĚLAT. JAK DÁT SVOBODU SOBĚ. UŽ POUHÝ HOVOR ZAČNE AKTIVOVAT SYNCHRONICITU A NEVĚDOMÍ.. A NĚCO SE BUDE DÍT. JAKMILE DÁME SVOBODU SOBĚ. DÁME JI SNAZ DRUHÝM. MÍSTO HORST MAMU. KOLIK VYKOURI. MÍSTO HRŮZY. ŽE SE OPIJE AV BUDE RYT. ZAMĚŘIT POZORNOST NA SEBE A KONÁNÍ. KTERÉ ROZPTYLI A PŘESMĚRUJE. ZÁSADNÍ CESTA. JAK ZMĚNIT DRUHE A TO CO  NÁM NA NICH VADÍ. JE ZMĚNIT TO V SOBE. NAŠE OBAVY. STRACH. LPENI. DOMNĚNKY JE TO. CO. TVORI LIDI KOLEM NÁS A CO NÁM HRAJÍ. MÍSTO FILOZOFIE S MÁMOU LÉPE FILOZOFIE A ČiNY SAMA SE SEBOU. KONÁM OD VČERA ZÁSADNE JINAK. A NEKOMPROMISNĚ. SVOBODA MNĚ! AŤ JE PROSTŘEDÍ JAKEKOLIV

VŽDYCKY JE VOLBA. BUDU SPÁT NEBO VSTANU. ROZLISOVACI SCHOPNOST. CO MI PŘINESE A  co B. MÍT ZODPPVEDNOST ZA VOLBU. ZVOLIM A  A BUDU SE BUDU VINIT NEBO TO /SE PŘÍJMU. BUĎ PŮJDETE SEBELIKVIDACNI CESTOU ODKLADU. NEDOKÁŽENI. NEKONANI. VIN.. NEBO CESTOU PŘIJETÍ.. NEBO KONÁNÍM. KONÁM.. MNOHO VARIANT SPRÁVNOSTI A CHYB. OPĚT VÝBĚR..PEIJETI.. VINA.. POCHVALA.. AŤ SE DĚJE COKOLIV. VŽDY JSOU NEJMÉNĚ 2 MOŽNOSTI A VŽDY JSEM TU #JA #. JAK SE K TOMU POSTAVÍM. CO BUDU POZOROVAT A KRMIT ENERGII. KAŽDÁ DALŠÍ HODINA ZIVOTA SE ODVÍJÍ OD TE PŘEDCHOZÍ. CO STVOŘILA.. JEDINÝ ÚTĚK OD PRUSERU JE BÝT TEĎ A TADY A PLNÝM ZAUJETÍM PROSPĚŠNÉ ČINNOSTI UNIKNOUT DOPADU ZKAŽENÉ HODINY MINULOSTI A TOUTO PLNOU POZORNOSTI TEĎ VYTVOŘIT NOVOU BUDOUCI. UŽ PROSPESNOU HODINU.