Jdi na obsah Jdi na menu
 


ZTRÁTA PSA NEBO ČLOVĚKA

28. 7. 2017

ZTRÁTA PSA NEBO ČLOVĚKA

MVDR. SIMONA MULLEROVÁ

KOREKCE J. INA POKORNÁ

 

 

Chanelingy jsou velmi rychlé, omlouváme se za chyby v textu, ale z časových důvodu ani příjemce, ani korektor nemůže vychytat všechny chyby, překlepy. 

Děkujeme za pochopení 

 

 

 

V POSLEDNÍ DOBĚ SE ZTRÁCÍ VELMI MNOHO PSŮ, COŽ MĚ VEDLO K ZAMYSLENÍ, CO SE TO DĚJE. ZTRÁTA BLÍZKÉHO MILOVANÉHO TVORA JE SKUTEČNĚ TRAUMATICKÁ UDÁLOST A I KDYŽ MÁTE ČIP, I KDYŽ MÁME TECHNIKY ELEKTRONICKÉ, SATELITOVÉ, VIRTÁLNÍ A JINÉ, NEMUSÍME PSA NAJÍT, A ZÍSKAT ZPÁTKY. JDE O PROŽITEK MARNOSTI, A NUCENÍ SE DO ODEVZDÁNÍ SE SITUACI.

 

LIDÉ MAJUÍ RÁDI VĚCI POD KONTROLOU A CHTĚJÍ VYŘEŠIT UDÁLOSTI PO SVÉM A V JIM URČENÉM ČASE. ZTRÁTA PSA JE JASNÝ DŮKAZ, KDYŽ PŘES NAZSAEZNÍ VŠECH DOSTUPNÝCH MOŽNOSTÍ SITUACI NEMUSÍME OVLITNTI, NATOŽ USPOKOJIVĚ VYŘEŠIT

 

JDE O TRÉNINK POCITŮ ODEVZDÁNÍ SE. A NEPODLEHNOUT MARTNOSTI.

 

CO JE ALE MNHOEM PODSTATNĚJÍ JE TO, ŽE S ZNAŠEHO ŽIVOTA ODEŠEL NĚKDO, NA KOM NÁM ZÁLEŽELO A YMS JSME KONFRONTOVÁNÍ S POCITEM, JAK VELKÁ JE NAŠE VINA A MÍRA ZODPOĚNDNOSTI ZA TUTO UDÁLOST. UČELEM JE SITUACI PŘIJMOUT, NEVINIT SE UDĚLAT VŠECHNY DOSTUPNĚ KROKY K NALEZENÍ A ODEVZDAT SE. 

 

BĚHEM ŽIVOTA , INKARNACE, K NÁM PŘICHÁZEJÍ A OD NÁS ODCHÁZEJÍ RŮZNÍ LIDÉ, TYTO ZTRÁTY NEKDY BOLÍ, A NEKDY JSOU ULEVOU. BOLESTNÉ ZTRÁTY JSOU TU PROTO, ABYCHOM PROŽILI SMUTEK, A DALI ODCHÁZEJÍCÍ OSOBĚ SVOBODU. AT JIŽ ODCHÁZÍ ZA JINÝM PARNTEREM, ZA STUDIEM, NEBO SMRTÍ. ATD.  PDSDSTATNÉ JE, ŽE S NÁMI ŽIJÍ JEŠTĚ DALŠÍ LIDÉ PŘÍPADNĚ ZVÍŘATA, KTEŘÍ JSOU TADY, PRÁVĚ TED A PRÁVĚ TED A STÁLE JSOU PRO NÁS DULEŽITÍ A POTŘEBUJJÍ NAŠE SDÍLEÍ.  OPAKOVANĚ ŘEŠÍM ŽE LIDÉ TRUCHLÍ MĚSÍCE A ROKY NAD ZTRÁTOU ZVÍŘETE NEBO OSOBY, A UNIKÁ JIM KAŽDODENNÍ ŽIVOT S TĚMI ŽIVÝMI, KTEŘÍ TU STÁLE JSOU A ČEKAJÍ NA NAŠI LÁSKU A POZOROST A SOUČASNĚ NÁM TU LÁSKU A POZORNOST DÁVAJÍ  AŽ SE ČLOVĚK TRICHLÍCÍ VZTAMAPUJE, ZJISTI, ŽE MU UNIKLY TÝDNY, MĚSÍCE, NEBO ROKY ŽIVOTA JINÉHO PSA, DÍTĚTE PARTNERA, MOŽNÁ I SEBE SAMA. 

 

VEDE MĚ TO K SILNÉMU ZAMYŠLENÍ, PROČ LIDÉ NEDOKÁZÍ ŽÍT NAPLNO S TĚMI, KDO TU JSOU , A CHTĚJÍ TU BÝT. 

 

NEPOPÍRÁM SMUTEK A DULEŽITOST ŘEŠIT BYTOST KTERÁ ODEŠŠLA. NICMENE KVULI TOMU, CO A KDO TU NENÍ NEMUŽEME ZANEDBÁVAT TY LIDI, A VĚCI, KTERÉ TU JSOU . NEBOT PAK JE NÁŠ ŽIVOT UEDNÁ VELKÁ ZÁTREATA A PRÁZDNOTA, PŘESTO ŽE PŘI ZMĚNĚ POHLEDU NÁM I PŘI ZTRÁTĚ JEDNOHO ZŮSTÁVA NEUVĚŘITELNĚ MNOHO DARŮ A KRÁSY S TĚMI, KTEŘÍ TU JSOU . NENECHTE STRÁDAT TY PŘÍTOMNÉ, ODPOUTEJTE POZORNOST OD SMUTKU AŽIJTE TO HEZKÉ, CO TU JE. 

 

VÝCHODISKO:

PROŽÍT NAPLNO SMUTEK, ZOUFALSTVÍ, PLÁČ, NATRUM MURIATICUM 30CH, IGNATIA 30 CH, 2X DENNĚ VÍCE DNÍ DO ULEVY. 

PLNĚ SI PŘIPUSTIT EMOČNÍ BOLEST. 

UDĚLAT VŠECHNY REÁLNE KROKY K ZÍSKÁNÍ ZTRACENÉHO ZPĚT. 

 

ODEVZDÁNÍ SE, PŘESMĚROVÁNÍ, IGNATIA AMARA 30 CH I NADÁLE. 

NA ZMĚNU POZORNOSTI A V ĚDOMÁ MOUDROST , KAM ZAMĚŘÍM POZORSOT. ABY BYL NÁŠ MAGNETISMUS PŘÍJEMNÝ, PŘITAŽLIVÝ JE PTOŘEBA MÍT POZITIVNÍ FREKVENCE. 

 

V MOŽKU MÁME NAVIGAČNÍ NEURONY, KTERÉ MUŽEME ZAKTIVOVAT A SPOJIT JE S NAVITAČNÍMI NEURONY ZTRACENÉHO ZVÍŘETE, PROTOŽE JSME ENERG. SYSTÉM, JSME VYSÍLAČKY,  ROPOJÍME SE VE SVÉ PŘEDSTAVĚ SE 3 OKEM ZTRACENÉHO, A V PŘÍDDSTAVĚ SEPNEME NAVIGAČNÍ MAGNETISMUS. 

 

OPAKUJEME NĚKOLIKRÁT DENNĚ PROSÍM O ZJEVENÍ PRAVDY O ...................

PAK JE PTOŘEBA SI VŠÍMAT JAKOÉ ZÁŽITKY A INFORAMACE NÁ PŘINÁŠÍ OSUD, NA CO SE MÁME ZAMĚŘIT. UZKOSTNÉ LPĚNBÍ A POZOROVÁNÍ ZTRAÁTY POŠKOOZUJE NAŠE ZDRAVÍ A ZATĚŽUJE NAŠE PROSTŘEDI.

 

POKUD SE VÁM TENTO POSTOJ NEPODAŘÍ BĚHEM NĚKOLIKA DNŮ , MÁTE V SOBĚ NĚJAKÉ HLUBŠÍ TÉMA LPĚNÍ, KONTROLY , ZÁVISTLOSTI NEBO KARMU ZTRAT A OPUŠTĚNÍ AJE POTŘEBA TO ŘEŠIT NA VYŠŠÍ UROVNI, ZTRATA PSA. NEBO NĚKOHO JINÉHO JE VŽDY SYMBOLICKÁ UDÁLOST VE KTERÉ SE MÁME NĚCO NAUČIT. 

 

Pravý partner a partner cesty

 

Jsou věci, práce, vzdělání, cvičení, jídlo, koupě, kdy je to v našich rukách. Vztah je ale dílo dvou lidí, proto můžete dělat cokoliv a nemusí to být po vašem. Hlavně osud a vyšší síly vědí, jakými lekcemi máte projít, jak je potřeba vás připravit na toho pravého. Tím přicházejí do života partneři na cestě, ne cílový partner. Někdy ano, ale obvykle chodí pomocníci, vyvíjející, aby si člověk ujasnil, kde uhnout, kde přidat, co je skutečná hodnota. Pak jste připravená na pravého muže, cílového a s tím se můžete vyvíjet oba, ne bezkonfliktně, ale v lásce, úctě a posunech.

 

Když potkáte toho pravého, můžete mít dítě za měsíc – těhotenství. Jde o to, kdo je pravý, na co žít podle starých pravidel a doby známosti? Budete šťastná s otcem svých dětí?? Budete s ním šťastná a budete se rozvíjet? Nebo budete plnit kolektivní plány, vztah, děti, domov… Dnešní doba nastavuje úplně individuální vztahy a procesy.

 

ZÁVISLOSTI

LIDOÉ SE STÁVAJÍ ZÁVISLÝMI NA POMOCNÝCH LÁTKÁCH, TÍM ZTRÁCÍ SVOJI IDENNTITU, SVOJI TYPOLOGII, SVŮJ REAKČNÍ SYSTÉM KTERÝ JIM BYL DANÝ PRO TUTO INRKANACI JAKO POSLÁNÍ , JAKO NÁSTROJ K USKUTEČNÉNÍ REALIZASE SEBE SAMA  APOMOCI DRUHÝCH. POKUD SE VÁM NEDAŘÍ VE ZDRAVÍ, PRÁCI, VZTATZÍCH, TAK JAK BYSTE CHTĚLI, NAJDTE VE SVÉM ŽIVOTE LÁTKU , JÍDLO, ALKHOHOL, ČOKOLÁDU, KOKAIN,.... KTEROU ŘEŠÍTE NESCHOPNOST RADOVAT SE, NEBO NESCHOPNOST ČELIT PROBLÉMU, ZAMĚŘTE SE NA TUTO LÁTKU, KDY TO VZNILO A PROČ, PŘEPIŠTĚ PŘÍBĚH, PORADTE SE S NĚKÝM, KDO TO ZLVÁDL, NEBO S ODBORNÍKEM NA PSYCHOCKOU NEBO FYZCKOU ZÁVISLOST. PSYCHICKÁ ZÁÍVISLOST JE NA POCITU, KTERÝ NASTANE PO POŽITÍ LÁTKY. JE TO MENE NEBEZPEČNÉ NEŽ FYZICKÁ ZÁVISOST, ALE TAK JAKO TAK JE TO NESLUČITELNÉ S EVOLUČNÍM  USPĚCHEM VE VSČCH PILÍŘÍCH ŽIVOTA. ZÍTŘEJŠÍ DEN - ZBAVME SE ZÁVISLOSTK, NADMĚRNÉ KONZUIMACE PODPŮRNÝCH PROSTŘEDKŮ A ZAČNEME TVOŘIT NOVOU FORMU, PODOBU SVÉHO TĚLA, ŽIVOTNÍHO POSTOJE A ŽIVOATA JAKO TAKOVÉHL. PAK K VÁM ZAČNE PŘICHÁZET USPĚCH ZE VŠERCH STRAN A VY ZAŽIJETE NEKONEČNÉ MNOŽSTVÍ ZÁZRAKŮ A ODMĚN.

VŠECHNY LÁTKY, KTERÉ MĚNÍ PŘIROZENÉ REAKCE, EMOCE TELA V PŘÍTOMNOSTI POMOHOU JEN KRÁTCE S. POCITEM. VLASTNĚ JE POCIT ODMÍTNUTY, ZASTAVĚNY VLASTNI SYSTÉM REAKCI, ČIŠTĚNÍ, NABÍJENÍ. TÉMATEM POZIVANI LÁTEK REGULUJICICH EMOCE SE ZABYVAM PROTO, ZE KONZUMENTI SI STĚŽUJÍ NA NEÚSPĚCH V PRACI. VZTAZÍCH. ZDRAVÍ, POSTAVE, AJ. DOKUD NEBUDEME PŘIROZENĚ ŽÍT SVŮJ ŽIVOT SVÝMI EMOCEMI, NESLADIME SE DOSTATEČNĚ S ÚSPĚCHEM.

UDELAME CVIČENÍ, TECHNIKU NA ZAPOJENÍ PERIFERIE, HYPOTAL AMU, HYPOFYZI (AUTONOMNÍ NERV SOUSTAVA, NEPODLÉHÁ VULI) A MOZKOVÉ KŮRY, VŮLE, SPOJENÍ SYSTÉMU NA KONÁNÍ POD SPRÁVNOU EMOCÍ. NEŽ PRACOVNA TÉMATA NEBO EMOCE JE ULOŽENA V TUKU. TUK JE PLNÝ ODPADU. MERIDIANY, NERVY, CÉVY V TUKOVÉ TKANI JSOU JAK DUŠENÉ, BRZDENE. KDO NEMÁ TUK, MA OBNAZENEJSI PERIFERIÍ, REAKCE NA PROSTŘEDÍ A MUZE SE *JEVIT *PRECITLIVELY *. (už kdysi byli tlouštici brání za klidase, hubenouri za vzteklouny). Sádlo utlumuje. Než vzruch dojde do místa zpracování, uplyne dlouhá doba. Energie je rozptylena prekazkami. Dojem je zkreslen ať směrem informace do mozku, tak i úkon daný mozkem k periferií. Nalaďte se na kvantové ruce, kvantové pole a paprsky začněte rozkládat tuk od hlavy a k páté. Ovšem uvědomte si, že najednou začněte jinak vnímat. Intenzivněji. Jak lásku. Tak bolest. Tak výzvu..

ZOSTRENE A PRÁVĚ VNÍMÁNÍ REALITY SE MŮŽE JEVIT JAKO PŘECITLIVĚLOST A JINÉ... CO POŠKOZENÝ ČLOVĚK POVAZUJE ZA ZHORŠENÍ                       

TAKY ZKUSTE OMEZIT DÁT SI NĚCO DOBRÉHO, UKLIDNUJICICHO. POVZBUZUJICIHO. SNIŽUJTE DÁVKY A ZVYŠTE ZVĚDAVOST. KDO JSEM JÁ.. JAK VLASTNĚ REAGUJI, JAK MILUJI, JAK SE DOTYKAM, CO. CÍTÍM, JAK MI CHUTNA, JAK O OPRAVUJI, JAK CVIČÍM JÁ.. ČISTÝ JÁ.. BEZ VLIVU LÁTEK. KDO JSEM JÁ A JAK VYPADÁ MŮJ ŽIVOT, KDYŽ HO VNÍMÁM SVÝMI SMYSLY, SVÝMI HORMONY PLNĚ! BUDETE PŘEKVAPENÍ MNOŽSTVÍM VYRESENI. MNOŽSTVÍM LÁSKY, SNADNOSTI V ŽIVOTĚ, JAKMILE OSUDOVÉ DENNÍ ÚKOLY BUDETE PROŽÍVAT SAMI SE SEBOU.                       

SEBEPOZNANI PŘIJDE S AKTIVACI PERIFERIE, UVOLNĚNÍ CEST NERVŮ A ENERGIE. SNÍŽENÍ TUKU A LÁTEK REGULUJICICH VLASTNI VNÍMÁNÍ REALITY. KROK PO KROKU DO PRAVDY A SEBEPOZNANI.                       

UČÍME SE ZACHÁZET S INFORMACEMI A NEBRAT JE HNED ZA NEBEZPEČÍ NEBO JISTOTU. PRIJMOUT. POZOROVAT. ALE. KONAT A CITIT VE PROSPĚCH ÚSPĚCHU.