Jdi na obsah Jdi na menu
 


PŘÍJETÍ MOCI A SÍLY (návod na cvičení u zrcadla)

19. 4. 2017

PŘÍJETÍ MOCI A SÍLY (návod na cvičení u zrcadla)

DNES ZAKONCUJEME ETAPU VYVOJE A ZRANI,KTEROU JSME INICIOVALI PRED 20 DNY, POkUD MATE MAPU,PODIVEJTE SE,CO JSTE CHTELIA KAM JSTE SE DOSTALI. ZITRA TVORIME NOVOU MAPU IMIX  , NOVOU INICAci dalsi spiraly .ahau 11  JE VELKA OČISTNÁ SILA , 11 TON ODVAZI ODPAD A AHAU PROSVETLUJE

 

MOC  a SÍLA. VŠICHNI SE UČÍME ZACHAZET SE SVOU MOCI A SILOU S ČISTÝM ÚMYSLEM. JSME POŠKOZENÍ TIM. JAK V DOBĚ TVOŘENÍ SEBE HODNOTY NAKLÁDÁNÍ LODĚ SE SILOU A MOCI FALESNE.. NECHCEME BÝT JAKO ONI.... ALE BEZ VLASTNÍ SILY TOHO MOC NEDOKÁŽEME A MOC.. NENÍ JEN O MOCI JAKO VLÁDNUTÍ. ALE I O KONÁNÍ.                       

JDEME K ZRCADLU. NASTAVIME RUCE PROTI ZRCADLU A PRUZIME DO AURY OBRAZU V ZRCADLU. MÁM MOC A SILU. PŘIJÍMÁM SVOU MOC A SILU. POUŽÍVÁM JI S CISTYM UMYSLEM. MÍRNĚ TLACTE A TRENUJTE SVŮJ POCIT.. UVEDOMENI SVÉ RYZÍ SILY V SOBĚ PROTI OBRAZU.                       

LIDE.. MAJÍ LI SPRAVNOU MOC A SILU A POUŽÍVAJÍ JI S ČISTÝM ÚMYSLEM. PAK JSOU FEROVI. A DOMLUVÍME SE. MÁME PROTIHRACE A TRÉNUJEME V MYSLI.. MÁŠ MOC A SILU... MÁM MOC A SILU.. JITE.. MLUVÍTE.. PÍŠETE.. A VYSILATE A KONFRONTUJETE SE S AUROU PROTIHRÁČE.. CÍTÍTE. JAK SE UKLIDNI.. ENERGIE SE VYROVNAJI.. ZKUSTE V TRAMVAJÍ.. AJ

TRENINKEM ZJISTITE,JAK AURA PROTIHRACE SILI, ROSTE  A PEKNE PRUZI APROTIHRAC SE UKLIDNI,NEPRUDI. SLABOSI A POSKOZENI SVOU I JINOU VINOU POUIZVAJI FALESNOU SLIU A MOC,SPISE ZASTRASUJI.AKDYZ S ETREFI DO BLOKU,DOSTANOU VA S. KLESNE VAM ENERGIE ZTRATITE SVOU SILU A SEBHODNOTU. PROT JE DOBRE , VSECHNY KATEGIRIE LIDI POSILIT APOMCOT JIM,PROTZE ONI JSOU VAS EPROSTREDI A BUDOU VA SPODPOROVAT,KDYZ BUDOU SVOU SILU  AMOC POUZIVAT  S CISTYM UMYLSME.