Jdi na obsah Jdi na menu
 


EFT penězům, Odchod programů, EFT –ZMĚNA NA PODPORUJÍCÍ POZITIVNÍ PROSTŘEDÍ

20. 3. 2017

Chanelingy jsou velmi rychlé, omlouváme se za chyby v textu, ale z časových důvodu ani příjemce, ani korektor nemůže vychytat všechny chyby, překlepy. 

Děkujeme za pochopení 

 

Mgr. Martina Konečná

Udělejte si teď EFT penězům, které se momentálně nacházejí ve vašem prostředí - POŤUKEJTE NA NĚ S RADOSTÍ A UVOLNĚTE Z NICH STARÉ SÍTĚ VZORCŮ, KTERÉ VEDOU K POCITŮM ÚZKOSTI A NEDOSTATKU. NAVOĎTE SI VE VZTAHU K NIM LÁSKU, POCITY HOJNOSTI A RADOSTI ZE SDÍLENÍ A VÝMĚNY V RÁMCI VÝDĚLKŮ A PLATEB VŠEHO DRUHU ��  Pokud jste cvičení prováděli správně, hřeje vás teď u srdce, když se na peníze díváte �� Na tento srdečný pocit si vzpomeňte a plně si jej aktivujte, když budete za něco přijímat peníze nebo s nimi platit ��

 

ODCHOD PROGRAMŮ

KAŽDÝ  MAME PROGRAMY Z MINULA, S NIZKOU FREKVENCI. PROTO REAGUJEME NA OBECNE ODCHODY VZORCU,BLOKU Z DALSICH LIDI REZONANCI A CITIME TO NA SOBE .VE CHVILI ZHORSENI POZADEJTE O DOBITI SESTUPNYM PROUDEM A DOCISTENI VZESTUPNYM PROUDEM.JE TO BEZNA REZOZANCE S PROSTREDIM .FUNGUJE V DOBREM I SPATNEM. CILI ODCHOD CHYBNEHO VZROCE Z NEKOHO MUZE VE VAS AKTIVOVAT VAS PODOBNY VZOREC. ALE V PODSTATE JE TO DOBRE,ZE SE NA NEJ UPOZORNI AMUZE  SE ZPRACOVAT.

EFT –ZMĚNA  NA PODPORUJÍCÍ POZITIVNÍ PROSTŘEDÍ

VIRTULANI TELO A POKLEP NA PROSTREDI.TUKAME DO PROSTREDI.MAM NOVE RITUALY A POUZIVAM JE S CISTYM UMYLSEM. JAK SE PROJEVI ME NOVE RITUALY V MEM TELE ..V ME ZIVOTE A V PROSTREDI. JAK ZAREAGUJE PROSTREDI,ME DENNI REALITA NA ME NOVE RITUALY.JAKA JE SPRAVNA ZPETNA VAZBY Z PROSTREDI.CO SE STANE,KDYZ PRIJMU NOVE RTUIALY A DAM NOVU FORMU ZIVTUDNES 4.TON. NOVA FORMA . NOVE PILIRE ZIVOTA.UZ TO DELAM.JDE TO. TVORIM  NOVE RITUALY ,PROMENUJI JE KAZDU  HODNU MEHO ZIVOTA APOZORUJI,CO TYTO RITULAY DELAJI S MOU REALITOU.JAK S EMENIM JA , ME SEBEVNIMANI A JAK SE MENI ZPETNA VAZBA Z PROSTREDI.TED. KONCIM S PASIVITOU A SEBELITOSTI A VTUPUJUHNED DO NOVYCH ZVYKU A RITUALU.JAK SE TO CITI,KDYZ TO V SOBE PROMENIM. JAK SE TO CITI, KDE TO JE, CO TAM JE V TEL,EKDYZ SI DOVOLIM MIT NOVY RUTUAL A ZIT HO. JAK SE TEN NOVY RTUAL PROJEVI V MEM ZIVOTE. JAK S EPROJEVI V REALITE A CO MI PRINESE ZPETNA VAZBA                       

OBSAH TELA ANOVA FORMA tela. nova podoba meho prostredi. nova zpetna vazba ted. jak se projevi zpetna vazba z reality meho zivota, kdyz promenim kousek uvnitr?

EFT NEBO  JINY KONTAKT  S TELEM.ZACNEME TIM,JAK SE TO CITI ,KDYZ MAM NOVE SEBEUVEDOMENI. JAK SE PROJEVI ME NOVE SEBEUVEDOMENI V REALITE MEHO ZIVOTA?JAKE TO JE ? CO SE DEJE ,CO JE JINAK? JAK SE CITI ZPETNA VAZBA Z PROSTREDI,KDYZ MAM JA NOVE SEBEUVEDOMENI.CO SE DEJE S PROSTREDIM,S REALITOU MEHO ZIVOTA A TELA,KDYZ JA MAM NOVE SEBEUVEDOMENI.TUKEJTE.SPOCINTE V SOBE APKA VYSLETE VEN.TUKEJTE NA PROSTREDI. SE SILOU UKOTVENI,NOVA FORMA APORDOBA,NOVE PILIRE.