Jdi na obsah Jdi na menu
 


Páteční setkání v kruhu 23.3.2018 - J.I Pokorná, M. Konečná

20. 3. 2018

 

POZVÁNÍ NA PÁTEČNÍ SETKÁNÍ V KRUHU – 23.3.2018 od 18 hod.

Během dnů se nám ne vždy daří zpracovat  to, co v nás vyvolá prostředí, lidé nebo sitauce. Někdy se může stát,že  se v tématech stěžejních pro nás zamotáme a nevíme si rady. Smyslem setkání v kruhu je, abychom  v bezpečném prostředí lidí, kteří jsou stejně naladěni, rozebrali  pocity emoce,  sitauce,  se kterými nemůžeme hnout  a ve kterých nám není dobře.  Vzájemně se podpořili bez soudů a kritiky, v jakékoli autentické emoci nebo pocitu, která tělem prochází.  Můžeme najít nové úhly pohledu, hlouběji pochopit zákon přitažlivosti, zrcadlení a najít nová možná řešení. 

Obsahem je - sdílení svých témat v kruhu, meditace, cvičení pro rozvoj empatie a porozumění, práce s energií, nácvik strategií správného zacházení se sebou sama, cesta k srdci problému, EFT a cokoliv dalšího, co nás podpoří v autenticitě a svobodném vyjádření.

Jak říká Teal Swan „žijeme ve vzájemně provázaném vesmíru vztahů“ a dokážeme si vzájemně poskytnout mnohem více, než jsme si dosud mysleli. To, co hledáme, je ovzduší důvěry, sounáležitosti, vyslyšení a ocenění.

Setkání proběhne v Tuřanech, cena je 600 Kč.

Těšíme se na sdílení Ina a Martina