Jdi na obsah Jdi na menu
 


Info ke kurzu 9.9.

29. 8. 2017

NOVÉ INFO KE KURZU 9.9.2017 KURZ KOŘENY SEBELÁSKY A NAPLNĚNÉHO PARTNERSTVÍ  - JE HODNĚ NÁHRADNÍKŮ, PROTO PRO TENTO KURZ NABÍZÍM DALŠÍ TERMÍN 16.9.2017. V SOULADU S AKTUÁLNÍM VÝVOJEM Z TERAPIÍ S INOU A KLIENTY A NOVÝMI ZKUŠENOSTMI Z PROCESU SCELOVÁNÍ, NOVĚ PŘIDÁVÁM TÉMATA: Rozvíjení kontaktu s vnitřním dítětem, svým emocionálním já, dle principů procesu scelování autorky Teal Swan a Já a moje hranice - zdravé nastavení.

 

POKUD JSTE PŘIHLÁŠENÍ NA 9.9. A HODÍ SE VÁM RADĚJI 16.9., DEJTE MI VĚDĚT. JINAK NA 16.9. JSOU VOLNÁ MÍSTA. NÁHRADNÍKŮM ZATÍM NABÍZÍM TENTO NOVÝ TERMÍN16.9.

 

VÝUKOVÁ ČÁST KURZU BUDE ZAMĚŘENÁ NA POROZUMĚNÍ VLASTNÍ ENERGETICE, JAK SE SEBOU SPRÁVNĚ ZACHÁZET, SPRÁVNĚ KOMUNIKOVAT A PODPOŘIT SVOU PŘIROZENOST A KOTAKT S VNITŘNÍ MOUDROSTÍ - NAŠE TĚLO, VEŠKERÉ POCITY V NĚM JE NÁŠ KOMPAS A VEDE NÁS SPRÁVNĚ.

 

PROŽITKOVÁ ČÁST - KONTAKT S VNÍTŘNÍM DÍTĚTEM, OBNOVENÍ JEHO DŮVĚRY V NÁS, VNÍMÁNÍ TĚLA, EMOCÍ V TĚLE, ROZVÍJENÍ RYZÍHO CÍTĚNÍ BEZ OMEZUJÍCÍCH VYBUDOVANÝCH MENTÁLNÍCH KONCEPTŮ, AŤ UŽ VLASTNÍCH, CHYBNĚ VYTVOŘENÝCH NEBO PODSUNUTÝCH ZVENČÍ. CVIČENÍ NA  AKTIVACI A ROZVÍJENÍ VŠECH 6 SMYSLŮ PRO SPRÁVNÉ ZACHAZENÍ S VLASTNÍMI ENERGETICKÝMI VZPOMÍNKAMI.

 

PROTOŽE SE BUDEME UČIT DŮVĚŘOVAT SOBĚ, SVÉMU CÍTĚNÍM, VNÍMÁNÍ V TĚLE A ŘÍKAT ANO, JAK PŘÍJEMNÉMU, TAK I NEPŘÍJEMNÉMU A PROCÍTĚNÍ OBOU POLARIT, BUDE KURZ PROBÍHAT S MINIMEM PODPORY ZVENČÍ - TEDY ESENCE A HOMEOPATIKA BĚHEM KURZU JEN VÝJIMEČNĚ.

 

INFO KE KURZU: http://energyeft.cz/akce/koreny-sebelasky-a-naplneneho-partnerstvi/

 

Kontakt: martina@energyeft.cz

 

  KE KURZU DOSTANETE SKRIPTA , ABYSTE SI MOHLI NOVĚ NABYTÉ POZNATKY A ZKUŠENOSTI DÁL ROZVÍJET A VLASTNÍM ÚSILÍM SI JE ZÚROČIT. TOTO JE PROCES, KTERÝ VLASTNĚ NIKDY NEKONČÍ, PROTOŽE NAŠE DĚTSKÉ EMOCIONÁLNÍ JÁ, NÁŠ VZTAH S NÍM, JE VYŽIVUJÍCÍM ZDROJEM NAŠÍ SEBELÁSKY, VNITŘNÍ SÍLY, ODVAHY, HARMONICKÝCH VZTAHŮ I  ÚSPĚCHŮ V NAŠEM ŽIVOTĚ.

 

Mgr. Martina Konečná

Moderní stres management, techniky emoční svobody

 

Tel. 724 411 352 / Skype: martina__konecna

www.energyeft.czInfo