Jdi na obsah Jdi na menu
 


Budoucnost

3. 11. 2018
KAŽDÉMU ZROZENCI JSOU DÁNY URČITÉ POVINNÉ PROŽITKY KTERÉ SE MAJÍ STÁT POUČENÍM A MOTIVACÍ. MĚLI BYCHOM JIMI PROJÍT, PROŽÍT JE, ALE NEBÝT JIMI NAVŽDY ŘÍZENI. STEJNÉ TÉMA SE ODVÍJÍ V KAŽDÉM ROCE JINAK PODLE POSTAVENÍ PLANET A OSOBNÍHO ROZVOJE A POZNÁNÍ UČASTÍKŮ UDÁLOSTI. VÝVOJ POZEMŠŤANA SPĚJE K TOMU, ŽE SE PŘIBLIŽUJE K BOHU. TÍM SE STÁVÁ STVOŘITELEM. VŠEM POZEMŠŤANŮM SE VYVÍJÍ VNÍMÁNÍ. STEJNĚ JAKO SE ROZVÍJÍ VĚDA, TECHNIKA A MEDICÍNA ROZVÍJÍ SE I PŮSOBENÍ MYŠLENEK A POCITŮ ČLOVĚKA. TAK JAK SE NYNÍ OPERUJE LASEREM DIAGNOSTIKUJE MAGNETICKOU REZONANCÍ FUNGUJE LIDSKÁ AURA, SÍLA MYŠLENKY, SÍLA POCITU. 
POKUD MÁME ODŽITY POVINNÉ PROŽITKY JSME TVŮRCEM SVÉHO OKAMŽITU TEĎ, ZÍTRA I DÁL... TAKŽE NEMÁME ŽÁDNOU PEVNĚ DANOU BUDOUCNOST NANEJVÝŠ NĚJAKÁ VÝZNAMNÁ OSUDOVÁ SETKÁNÍ. CO S TÍM SETKÁNÍM UDĚLÁME JE NAŠE VĚC. MŮŽEME UDÁLOSTÍ JEN PROJÍT NEBO Z NÍ VYTVOŘIT LÁSKU, PARTNERSTVÍ, OBCHODY..... TOTO JE SVOBODNÁ VŮLE KAŽDÉHO ČLOVĚKA. POKUD SPRÁVNĚ NEVYUŽIJEME NAČASOVÁNÍ OSUDOVÉ UDÁLOSTI MUSÍME ČEKAT NA DALŠÍ NAČASOVÁNÍ, KTERÉ PŘIJDE ZA TÝDEN, ZA ROK, ZA 10....
V KVANTOVÉ FYZICE JSOU JIŽ PŘEDLOŽENY DŮKAZY JAK POZOROVÁNÍM OVLIVNÍME POHYB ČÁSTIC. 
BUDOUCNOST SI TVOŘÍME SVÝCH ROZHODNUTÍM, ZAMĚŘENÍM POZOROVÁNÍ CÍLE A POCITU V NÁS, KTERÝ ODPOVÍDÁ DOSAŽENÍ CÍLE. CESTU K CÍLY NECHÁME NA KVANTOVÉM POLI A PROUDU SYNCHRONICITY. 
NAPŘ. - PŘÁNÍ A CÍL JE PROSPERUJÍCÍ FIRMA. CESTA KE SPLNĚNÍ MŮŽE VÉST PŘES KNIHU, FITKO, SEZNÁMENÍ SE Z NĚKÝM ATD. ŽÁDNÁ OSOBA NEMŮŽE URČIT CESTU K CÍLI. DARY NEBE PŘICHÁZEJÍ VE SVÝCH SPECIFICKÝCH PODOBÁCH. POKUD TEDY NĚCO CHCI JE POTŘEBA BÝT VNÍMAVÝ KE DVEŘÍM KTERÉ SE NÁM OTVÍRAJÍ. 
NAŠE BUDOUCNOST SE TEDY ODVÍJÍ OD NAŠICH PŘÁNÍ, ROZHODNUTÍ, OD NAŠÍ MINULOSTI A PŘÍTOMNOSTI, ALE TAKÉ OD INICIAČNÍ ENERGIE, KTEROU VLOŽÍME DO SVÉHO PŘÁNÍ A DO PROVNÍCH KROKŮ KTERÉ DĚLÁME. ZMĚNIT BUDOUCNOST NEJDE ŠMAHEM NEBOŤ HMOTA MÁ SETRVAČNOST A PŘESMĚROVÁNÍ CHVÍLI TRVÁ. OPĚT SOUVISÍ S TÍM KOLIK ENERGIE MENTÁLNÍ A EMOČNÍ DO TÉMATU VLOŽÍME. 
MÉ LISTOPADOVÉ JÁ JE ZDRAVÉ, JAK SE CÍTÍ MÉ ZDRAVÉ LISTOPADOVÉ JÁ? JAK CÍTÍM NADŠENÍ V SOBĚ PRO ROZVOJ MÉHO ŽIVOTA.
MUSÍME NAJÍT VZPOMÍNKY A AKTUALIZOVAT JE V PŘÍTOMNÉM OKAMŽIKU. MUSÍME BÝT OTEVŘENÍ K PŘÍLEŽITOSTEM, KTERÉ NÁM KVANTOVÉ POLE PŘEDLOŽÍ PŘESTO, ŽE SE NESHODUJÍ S NAŠÍ PŘEDSTAVOU.
SLOVO MUSÍM VYVOLÁVÁ VE SPOUSTĚ LIDÍ ODPOR, JE TO POUZE POZŮSTATEK Z DĚTSTVÍ, NEMUSÍME VŮBEC NIC, MŮŽEME BÝT ŠŤASTNÍ V TOM CO MÁME.